Farby dekoracyjne

Farby dekoracyjne to świetny sposób na nadanie wnętrzu pięknego tła. Ściany w dużej mierze mają wpływ na wygląd całego pomieszczenia. Farby strukturalne nadadzą malowanej powierzchni ciekawej tekstury. Doskonale sprawdzą się na ścianach, które nie są idealnie gładkie. Podczas gdy zwykła farba uwypukli wszystkie nierówności – farby dekoracyjne p...

Farby dekoracyjne to świetny sposób na nadanie wnętrzu pięknego tła. Ściany w dużej mierze mają wpływ na wygląd całego pomieszczenia. Farby strukturalne nadadzą malowanej powierzchni ciekawej tekstury. Doskonale sprawdzą się na ścianach, które nie są idealnie gładkie. Podczas gdy zwykła farba uwypukli wszystkie nierówności – farby dekoracyjne pomogą je sprytnie ukryć. Dekorowania ścian tą metodą jest niezwykle łatwe i mogą się go podjąć nawet osoby, które nie posiadają doświadczenia i szczególnych zdolności manualnych. Efekt końcowy w dużej mierze zależy od wykonywanych ruchów oraz sposobu nakładania. Przed użyciem warto zapoznać się z zaleceniami producenta. 

Centrum Dekoracji Wnętrz oferuje szeroki wybór farb strukturalnych, które pozwolą uzyskać ciekawe efekty wizualne. Możliwość nakładania na ścianach otynkowanych, surowych, betonowych oraz płytach drewnopodobnych. Malowane podłoże nie wymaga specjalnego przygotowania.  

Więcej

Farby dekoracyjne Jest 2 produktów.

Podkategorie

 • Antica Signoria

  Antica Signoria to system, który pozwala osiągnąć ciekawy, dekoracyjny wygląd ścian. Doskonale sprawdzi się w aranżacjach nowoczesnych, rustykalnych czy klasycznych. Prosty, a jednocześnie designerski efekt z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom estetyki i urozmaici wygląd całego pomieszczenia.  

  W sklepie Farbart mogą Państwo kupić kilka rodzajów systemów dekoracyjnych Antica Signoria. W celu osiągniecia oczekiwanego wyglądu oraz maksymalnej trwałości rozprowadzenie produktu po powierzchni należy wykonać zgodnie z zaleceniami producenta.  

 • Zolpan

  Zolpan to rodzaj farb, które nadadzą ścianom dekoracyjnego wyglądu. Tworzą warstwę ochronną, dzięki czemu powierzchnia zyskuje większą odporność na uszkodzenie, działanie warunków atmosferycznych oraz szorowanie i zmywanie ewentualnych zabrudzeń. Farby przeznaczone są do wykorzystania zarówno na nowych, jak i wcześniej malowanych podłożach. Wysoka jakość produktów Zolpan gwarantuje długotrwały, estetyczny efekt. Doskonale przylegają do ścian.  

  W ofercie Centrum Dekoracji Wnętrz znajduje się szeroki wybór produktów z serii Zolpan, między innymi popularna glinka wenecka. W zależności od rodzaju możliwe jest osiągnięcie różnych efektów końcowych.  

 • Valpaint

  Valpaint to producent wysokiej jakości farb dekoracyjnych. Najnowsza technologia oraz innowacyjne zastosowania sprawiają, że malowanie ścian nabiera całkiem nowego wyrazu. Tworzą warstwę ochronną pomalowanej powierzchni. Odporna na uszkodzenia i działanie warunków atmosferycznych. Szeroki wybór kolorów i struktur pozwoli uzyskać oczekiwany efekt i nadać wnętrzu rewelacyjnego klimatu. Doskonale przylegają do powierzchni tworząc solidną, zwartą warstwę. Efekt końcowy zależy nie tylko od wyboru rodzaju produktu, ale również sposobu jego nakładania.  

 • Novacolor

  Novacolor to włoska firma specjalizująca się w produkcji wysokiej jakości farb dekoracyjnych. Niezwykle eleganckie, nowoczesne i gustowne. Szeroki wybór innowacyjnych produktów to gwarancja uzyskania efektu, który zachwyci i zadowoli nawet najbardziej wybrednych Klientów. Seria farb Novacolor pozwoli zamienić zwykłe ściany w przepiękną dekorację. Idealne dla osób, które cenią sobie niebanalne rozwiązania oraz walory estetyczne. Z farbami dekoracyjnymi Novacolor ściany nabiorą wyrazu i sprawią, że całe wnętrze stanie się niezwykle klimatyczne i piękne 

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów