Panele dekoracyjne

Panele dekoracyjne to świetne rozwiązanie dla wnętrz nowoczesnych. Doskonale wpasują się w gust miłośników niebanalnych rozwiązań i oryginalnych rozwiązań. Szeroki wybór produktów otwiera nieograniczone możliwości na przełamanie prostego wyglądu ścian i stworzenia z nich ciekawej dekoracji. Odpowiednio dopasowane nadadzą pomieszczeniu całkiem n...

Panele dekoracyjne to świetne rozwiązanie dla wnętrz nowoczesnych. Doskonale wpasują się w gust miłośników niebanalnych rozwiązań i oryginalnych rozwiązań. Szeroki wybór produktów otwiera nieograniczone możliwości na przełamanie prostego wyglądu ścian i stworzenia z nich ciekawej dekoracji. Odpowiednio dopasowane nadadzą pomieszczeniu całkiem nowego wyrazu i staną się wspaniałym uzupełnieniem aranżacji.  

Centrum Dekoracji Wnętrz posiada w swojej ofercie bogaty asortyment desek i płytek dekoracyjnych od cenionych producentów. Niezwykle wytrzymałe, solidne, wykonane z doskonałych surowców. Zapewniają ochronę ściany przed uszkodzeniami mechanicznymi, zabrudzeniami i wilgocią. Wysoka jakość produktów stanowi gwarancję, że zachowają swój oryginalny wygląd i będą służyć przez wiele lat. Doskonałe do wykorzystania w pomieszczeniach mieszkalnych – przedpokoju, sypialni, salonie, jak również do miejsc użyteczności publicznej, biur, hoteli czy eleganckich sal konferencyjnych.  

Więcej

Panele dekoracyjne W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

  • Deski dekoracyjne

    Deski dekoracyjne to elegancja i klasa sama w sobie. Precyzyjnie odwzorowana imitacja naturalnego drewna prezentuje się niezwykle estetycznie i ciekawie. Ozdobione w ten sposób ściany nabiorą ozdobnego wyglądu i staną się dekoracją oraz pięknym tłem. Wykonywane z ekologicznej żywicy akrylowej, naturalnego piasku kwarcowego oraz wzmacniającej siatki z włókna szklanego. W celu zapewnienia ochrony zostały zabezpieczone bejcą akrylową. Paroprzepuszczalne, odporne na uszkodzenia, przebarwienia i zabrudzenia.  

  • Płytki dekoracyjne

    Płytki dekoracyjne przeznaczone do stworzenia z prostej, nudnej ściany wspaniałej ozdoby i ciekawego tła. Przeznaczone do stosowania zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Niewielka waga, elastyczność i niełamliwość sprawiają, że płytki są proste w montażu. Tworzą niebanalny efekt wizualny imitujący cegłę. Wyróżniają się dużą odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz działanie warunków atmosferycznych. Oferowane w wielu wersjach kolorystycznych, dzięki czemu można je dopasować do indywidualnych potrzeb i upodobań.