Ceramiczne

Farba ceramiczna – rodzaj farby wewnętrznej, która tworzy na ścianie cienką, zwartą i twardą powłokę. Wyróżnia się elastycznością oraz rewelacyjną przyczepnością, dzięki czemu z łatwością pomoże ukryć niewielkie nierówności ściany, pozostawiając ją idealnie gładką. Odporna na wilgoć, zabrudzenia oraz uszkodzenia, dlatego sprawdzi się w każdym p...

Farba ceramiczna – rodzaj farby wewnętrznej, która tworzy na ścianie cienką, zwartą i twardą powłokę. Wyróżnia się elastycznością oraz rewelacyjną przyczepnością, dzięki czemu z łatwością pomoże ukryć niewielkie nierówności ściany, pozostawiając ją idealnie gładką. Odporna na wilgoć, zabrudzenia oraz uszkodzenia, dlatego sprawdzi się w każdym pomieszczeniu: pokoju dziecka, kuchni, a nawet łazience.  

W ofercie sklepu Farbart znajdą Państwo szeroki wybór farb, m.in. z serii Greinplast Ceramic, w której znajdują się zarówno intensywne, jak i stonowane kolory (np. farba Szlachetny Beż), które z pewnością trafią w gust miłośników elegancji i klasyki.   

Więcej

Ceramiczne Jest 2 produktów.

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów