Lista produktów producenta: Zolpan

Marka Zolpan jest postrzegana na rynkach europejskich jako synonim doskonałej jakości oferowanych produktów. Już od ponad 40 lat, oferta Zolpan jest jedną z największych na rynku francuskim. Duża gama produktów, powstała w odpowiedzi na różnorodne oczekiwania klientów w zakresie dekoracji, ochrony i zabezpieczenia powierzchni oraz jej odpowiedniego wykończenia.

Firma „ToKaTo” jest przedstawicielem francuskiej Firmy ZOLPAN S.A. Firma nasza działa na rynku polskim od kilkunastu lat i w ciągu tego okresu zdobyła silną pozycję, dzięki temu, że najważniejsze dla niej jest zadowolenie Klienta oraz najwyższa jakość oferowanych produktów..


Chcemy dostarczać Państwu najlepsze materiały utrzymane w duchu mody współczesnej związanej z urządzaniem, dekorowaniem i wyposażaniem wnętrz. Dlatego też związaliśmy się z francuską firmą ZOLPAN S.A.


Marka Zolpan jest postrzegana na rynkach europejskich jako synonim doskonałej jakości oferowanych produktów. Już od ponad 40 lat, oferta Zolpan jest jedną z największych na rynku francuskim. Duża gama produktów, powstała w odpowiedzi na różnorodne oczekiwania klientów w zakresie dekoracji, ochrony i zabezpieczenia powierzchni oraz jej odpowiedniego wykończenia. Oferta oparta jest na wieloletnim doświadczeniu oraz na osiągnięciach związanych z pracami własnego laboratorium badawczego.

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 18 z 58 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 58 elementów