Czy warto użyć farby gruntującej przed malowaniem pomieszczenia?

Czy warto użyć farby gruntującej przed malowaniem pomieszczenia?

Farba gruntująca inaczej nazywana jest również farbą podkładową. Posiada specyficzne właściwości i dedykowana jest dla różnych typów podłoża. Nakłada się ją bezpośrednio na podłoże w celu przygotowania do nałożenia powłoki właściwej oraz poprawy jej trwałości i jakości. Farba gruntująca wpływa na parametry chłonności podłoża oraz poprawia zdolność zespolenia z powłoką właściwą. Sprawdźmy, jakie jeszcze funkcje pełni farba gruntująca i czy w ogóle warto jej używać przed właściwym malowaniem...

Systemy dekoracyjne Antica Signoria - jakie dają możliwości?

Systemy dekoracyjne Antica Signoria - jakie dają możliwości?

Styl, jakość, trwałość, włoska elegancja i oryginalne efekty wizualne; to najlepsze podsumowanie systemów dekoracyjnych Antica Signoria. Produkty służące do wykończenia wnętrz, przygotowane przez wiodących włoskich projektantów w zakresie dekoracji, pomogą urządzić zachwycający salon w stylu nowoczesnym, klasycznym czy rustykalnym. Poszczególne systemy dekoracyjne stanowią zestawy wyselekcjonowanych produktów, dobranych tak, by zachwycały swoim efektem. Sprawdź ich możliwości.

Blog firmy Farb Art

Blog firmy Farb Art

Witamy na naszym blogu. Stworzyliśmy go po to, żeby zaprezentować i przybliżyć ofertę naszej firmy. Będziemy tu cyklicznie publikować artykuły ptrzedstawiające oferowane przez nas produkty oraz świadczone usługi.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów