Tynki dekoracyjne W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • Trawertyn

  Tynk TRAWERTYN to unikalne pokrycie dekoracyjne stworzone na bazie naturalnych spoiw wapiennych, pyłu marmurowego. Nadaje powierzchni efekt dekoracyjny podobny do przeciętego trawerynu z widocznymi elementami imitującymi jego wewnętrzną strukturę w formie naturalnych ubytków i wżerów. Jako jedyny z tynków dekoracyjnych występuje w formie sypkiej i gotowych naturalnych kolorach.

 • Beton architektoniczny

  To unikalna ekologiczna masa mineralna do wykonywania BETONU ARCHITEKTONICZNEGO  – alternatywa dla ciężkich płyt betonowych, zalecana na elewacje jak i do wnętrz – w zależności od sposobu aplikacji tworzy wyjątkową strukturę z widocznymi wżerami i ubytkami – surowego betonu , betonu architektonicznego jak i również efekt deskowania i szalunku.

 • Stiuk wapienny

  Szlachetny tynk dekoracyjny, zwracający uwagę na autentyczność, piękno i ciepło środziemnomorskiego stiuku włoskiego lub tadelaktu marokańskiego. Żywa i wyrafinowana, SCALA STUCCO uwodzi jedwabistym dotykiem marmuru i błyszczącym wykończeniem o licznych efektach. Dzięki swej podatności i nowoczesności , SCALA STUCCO jest w stanie zaspokoić najróżniejsze oczekiwania, zarówno przy dekoracji pomieszczeń mieszkalnch, klasycznych, prywatnych lub publicznych: biura, powierzchnie mieszkalne, hotele, powierzchnie handlowe, użytkowe, sale konferencyjne.

 • Marmorino

  Oddychająca powłoka dekoracyjna na bazie związków mineralnych.

  Produkt na bazie wapna gaszonego, sezonowanego, proszków marmurowych, pigmentów nieorganicznych i różnych dodatków.

  • DOSKONAŁA WYTRZYMAŁOŚĆ NA SZKODLIWE CZYNNIKI, OBECNE W ŚRODOWISKU MORSKIM I PRZEMYSŁOWYM,
  • WYSOKA ODPORNOŚĆ NA PROMIENIE UV, BAKTERIE, PLEŚŃ,
  • EFEKTOWNY WYGLĄD CHROMATYCZNO-DEKORACYJNY O POŁYSKUJĄCYM WYKOŃCZENIU, PRZYPOMINAJĄCYM KLASYCZNY TYNK WENECKI
 • Vertigo

  VERTIGO jest dekoracyjnym pokryciem teksturyzowanym. Płynne znaki, koncentryczne fale, kręte i strukturalne linie, wrażenie ruchu ożywa w eleganckiej i sugestywnej grze graficznej. Istota wykończenia VERTIGO opiera sie na własciwościach optycznych powierzchni, stworzonych nie tylko poprzez fakturę podłoża ale także poprzez zastosowanie materiału finitury (TRESORCHIFFON , CHIC FINE).