Wyprzedaż! FWA Farba Antyrefleksyjna Biała 3l Zobacz większe

FWA Farba Antyrefleksyjna Biała 3l

Nowy produkt

To farba lateksowa do zastosowań wewnętrznych o bardzo niskim kącie odbicia światła, wysokim stopniu krycia i doskonałej wydajności

Więcej szczegółów

999 Przedmioty

45,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Rozcieńczanie max 10%
Temperatura stosowania +5° C do +30° C
Ilość kolorów 980
System barwienia Greinplast na życzenie Klienta
Połysk głęboki mat
Zużycie 12-14 m2/l
Konfekcjonowany w opakowania 10l, 5l, 3l, 1l

Więcej informacji

To farba lateksowa do zastosowań wewnętrznych o bardzo niskim kącie odbicia światła, wysokim stopniu krycia i doskonałej wydajności. Ze względu na głęboko matowy charakter powłoki i jej antyrefleksyjne właściwości jest w szczególności zalecana do wymalowań intensywnie doświetlonych powierzchni gdzie minimalizuje ryzyko powstawania widocznych smug i nadaje powierzchniom szlachetny, matowy charakter. Wyrób może być wykorzystywany do wymalowań pierwotnych i renowacyjnych, na podłożach betonowych, tynkach cementowych i cementowo-wapiennych, tynkach gipsowych, płytach G-K, tynkach cienkowarstwowych itp. Wyrób dostępny w kolorze białym, czarnym oraz wg palety NCS w Systemie Barwienia Greinplast SBG.

Wykonanie:

Do właściwych prac malarskich można przystąpić po odpowiednim przygotowaniu podłoża oraz całkowitym jego wyschnięciu. W celu poprawienia właściwości roboczych Producent dopuszcza dodanie do farby max. 10% wody. Ilość dodawanej wody powinna być jednakowa dla każdego opakowania. Bezpośrednio przed nałożeniem farbę wymieszać. Nanosić dwie warstwy wałkiem lub agregatem do natrysku wysokociśnieniowego. Prace na ścianie tworzącej jedną płaszczyznę należy prowadzić w sposób ciągły, bez przerw, metodą „mokre na mokre”, stosując materiał z jednej partii produkcyjnej.

Zalecenia i uwagi:

Temperatura otoczenia podczas malowania i wysychania farby powinna wynosić od +5°C do +30°C. Optymalna temperatura podczas nanoszenia +20°C. Ze względu na głęboko matowy charakter powłoki farba nie jest dostępna w kolorach intensywnych. Pomieszczenia zamknięte wietrzyć do zaniku charakterystycznego zapachu. Powierzchnie narażone na zanieczyszczenie farbą zabezpieczyć,a w przypadku zabrudzenia usunąć przed zaschnięciem. Informacje zawarte w instrukcji mają na celu zapewnienie optymalnego wykorzystania produktu, jednak nie są podstawą do odpowiedzialności prawnej Producenta, gdyż warunki wykonawstwa pozostają poza jego kontrolą. W przypadku połączenia z wyrobami innych Producentów nie ponosimy żadnej odpowiedzialności.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

FWA Farba Antyrefleksyjna Biała 3l

FWA Farba Antyrefleksyjna Biała 3l

To farba lateksowa do zastosowań wewnętrznych o bardzo niskim kącie odbicia światła, wysokim stopniu krycia i doskonałej wydajności

Produkty powiązane

Pliki do pobrania