Wyprzedaż! FWG Farba Lateksowa Gruntująca Biała 10l Zobacz większe

FWG Farba Lateksowa Gruntująca Biała 10l

Nowy produkt

Farba gruntująca lateksowa FWG jest szczególnie polecana do wymalowań wnętrz pomieszczeń. Bardzo dobrze kryje niedoskonałości podłoża. Idealnie wnika w podłoże i w znacznym stopniu poprawia przyczepność podłoża.

Więcej szczegółów

1 Przedmiot

68,99 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Temperatura stosowania+5° C do +30° C
Połyskgłęboki mat (85 0 do 5)

Więcej informacji

Farba gruntująca lateksowa FWG jest szczególnie polecana do wymalowań wnętrz pomieszczeń. Bardzo dobrze kryje niedoskonałości podłoża. Idealnie wnika w podłoże i w znacznym stopniu poprawia przyczepność podłoża. Zmniejsza również zużycie farby nawierzchniowej. Może być stosowana na podłożach betonowych, tynkach cementowych i cementowo-wapiennych, tynkach gipsowych, płytach G-K, tynkach cienkowarstwowych itp.

Wykonanie:

Do właściwych prac malarskich można przystąpić po odpowiednim przygotowaniu podłoża oraz całkowitym jego wyschnięciu. W zależności od podłoża i warunków aplikacji (temperatura, wilgotność powietrza, chłonność i rodzaj podłoża, itp.)

Producent dopuszcza dodanie do farby max 10% wody. Przed rozpoczęciem malowania farbę dokładnie wymieszać. Farbę nanosić wałkiem lub agregatem do natrysku wysokociśnieniowego. Zużycie uzależnione jest od sposobu malowania oraz rodzaju i faktury podłoża. Pomieszczeń nie należy zbyt intensywnie wietrzyć w trakcie malowania gdyż może to powodować zbyt szybkie przysychanie farby oraz niejednolitą strukturę (widoczne smugi). Prace na ścianie tworzącej jedną płaszczyznę należy prowadzić w sposób ciągły, bez przerw metodą „mokre na mokre”, unikać malowania fragmentów ścian. Po całkowitym wyschnięciu farby należy nałożyć warstwę dekoracyjną jedną z dostępnych farb wewnętrznych Greinplast (FW-M,FW-K,FW-L lub FW-SFW-A, FW PR, FWC).

Farba podczas malowania posiada delikatne zabarwienie ułatwiające proces malowania które po wyschnięciu uzyskuje kolor biały.

Zalecenia i uwagi:

Temperatura otoczenia podczas malowania i wysychania farby powinna wynosić od +5°C do +30°C. Optymalna temperatura podczas nanoszenia +20°C. Złe przygotowanie podłoża może w skrajnych przypadkach prowadzić nawet do odspojenia warstwy farby. Po ukończeniu prac pomieszczenia wietrzyć do zaniku charakterystycznego zapachu. Powierzchnie narażone na zanieczyszczenie farbą zabezpieczyć, a w przypadku zabrudzenia usunąć przed zaschnięciem.

Narzędzia myć wodą bezpośrednio po zakończeniu prac. Informacje zawarte w tej instrukcji mają na celu zapewnienie optymalnego wykorzystania produktu, jednak nie są podstawą do odpowiedzialności prawnej Producenta, gdyż warunki wykonawstwa pozostają poza jego kontrolą. W przypadku połączenia z wyrobami innych Producentów nie ponosimy żadnej odpowiedzialności. Zastosowania nie ujęte w niniejszej instrukcji należy wcześniej skonsultować z Działem Doradztwa Technicznego.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

FWG Farba Lateksowa Gruntująca Biała 10l

FWG Farba Lateksowa Gruntująca Biała 10l

Farba gruntująca lateksowa FWG jest szczególnie polecana do wymalowań wnętrz pomieszczeń. Bardzo dobrze kryje niedoskonałości podłoża. Idealnie wnika w podłoże i w znacznym stopniu poprawia przyczepność podłoża.

Pliki do pobrania